آرایشی بهداشتی تفریحی ورزشی خدمات مسافرتی رستوران قست فود فرهنگی آموزشی کالا و غیره sale

 

 به كليه كاربراني كه قصد عضويت در سایت www.clickoff.ir را دارند، توصیه می کنیم که مفاد این توافق‌نامه را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است و خلاف آن به هيچ وجه پذيرفته نيست. در صورت وجود هرگونه سوال مراتب را از طريق بخش تماس با ما پیگیری نمایید.  

ماده 1 : شما براي استفاده از امكانات و يا براي مشاهده آفر ها احتياج به عضويت در سايت نداريد، ولي براي خريد آفر مورد نظر خود حتما بايد ثبت نام كرده باشيد. قابل ذكر است كه حق غيرفعال يا مسدود كردن حساب كاربري هميشه برای شما محفوظ است.

تبصره 1-1: انجام عضويت در سايت رايگان است.

تبصره 2-1: تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.

ماده 2 : براي انجام ثبت نام لازم است كه شما نام و نام خانوادگي، آدرس ايميل، شماره تلفن همراه، آدرس و كد پستي، و ساير اطلاعات شخصي خود را به ما ارائه نمایيد.

تبصره 1-2: كاربران بايد آدرس ايميل و ساير اطلاعات درخواستي را به صورت صحيح اعلام نموده و مسئوليت ثبت اشتباه اين اطلاعات بر عهده كاربر مي باشد.

ماده 3 : حساب كاربري شما بايد به وسيله يك آدرس ايميل واقعي ثبت گردد كه شما به صورت مداوم به آن دسترسي داشته باشيد. زيرا خبرنامه کلیک آف به صورت روزانه به اين آدرس براي شما ارسال مي گردد. بايد در نظر داشت كه هر گونه حسابي كه بوسيله آدرس ايميل شخص ديگري يا با آدرس ايميل هاي موقت به ثبت برسند ممكن است بدون اعلام قبلي مسدود گردند.

تبصره 1-3: مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد. هرگونه استفاده غير مجاز از آدرس ايميل شما در سايت صورت گيرد و يا هرگونه نفوذي به حيطه امنيتي شما صورت گيرد، شما بايد بلافاصله ما را مطلع سازید. در نظر داشته باشيد كه در صورت افشاي نام كاربري و رمز عبور شما، هر فردي كه از آنها براي دسترسي و يا استفاده از خدمات وب سايت اقدام كند، به عنوان نماينده شما محسوب مي گردد.

تبصره 2-3: شما مجاز خواهيد بود كه تنها يك حساب کاربری در این سايت داشته باشيد كه انجام مديريت آن بر عهده خود شما مي باشد. حساب كاربري شما قابل فروش، انتقال و يا اشتراك با فرد ديگري نمي باشد. در صورتي كه شما مرتكب تخلفي شويد ممکن است كه حساب كاربري خود و هر گونه خريد استفاده نشده را از دست بدهيد. در صورتي كه حساب كاربري شما باطل گردد، تحت هيچ شرايطی قادر به بازیابی حساب كاربري خود نخواهيد بود. در صورتي كه شما مرتكب هرگونه تحريف در اطلاعات مورد استفاده در سايت يا حساب كاربري خود گرديد، کلیک آف بلافاصله حساب كاربري شما فسخ كرده و اين حق را دارا بوده كه در صورت بروز هرگونه زيان مالي و معنوي كه توسط اين اعمال حادث گردد، شما را تحت پیگرد قانوني قرار دهد.

تبصره 3-3: به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و کلیک آف هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده 4 : افراد داراي 18 سال سن و بالاتر، پس از پذيرفتن مفاد اين توافقنامه، تمامي حقوق عضويت و انجام خريد را در سايت دارا مي باشند.

تبصره 1-4: عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در کلیک آف را ندارند.

تبصره 2-4: رعايت اين ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات برعهده عضو بوده و شركت هيچگونه مسئوليتي در اين خصوص ندارد.

ماده 5 : پس از خريد، براي كاربران عضو، کد خرید كالا و يا خدمات ارسال میگردد كه انتظار میرود که كاربر از کد دريافتي مراقبت نمايد و چنانچه به هر دليلي شخص ديگري از آن رسيد استفاده نمايد، شركت هيچ مسئوليتي را برعهده نمی گیرد.

ماده 6 : کلیک آف اين حق را براي خود محفوظ ميدارد كه حساب كاربري كاربراني را كه به نظر مي رسد از آدرس هاي پروكسي شده اينترنتي استفاده مي كنند تا ثبت نام هاي چندگانه انجام دهند و يا افرادي كه از خارج از ايران هستند و وانمود مي كنند در ايران هستند را مسدود نمايد. با کاربرانی که با چند حساب كاربري وارد سايت شده و قصد ایجاد مشکل و مختل کردن عملکرد سایت را داشته باشد، برخورد شديد قانوني صورت خواهد گرفت.

ماده 7: کلیه مبالغ پیشنهادات ارائه شده در سایت با احتساب مالیات برارزش افزوده می باشد. در صورتیکه مالیات بر ارزش افزوده در قسمت شرایط هر کلیک آف قید نشده باشد، صفر محاسبه میگردد.

ماده 8 : سایت در قبال به حد نصاب نرسیدن خریداران برای یک پیشنهاد خاص مسئولیتی ندارد و در این شرایط وجه پرداختی کاربران حداکثر ظرف 3 روز کاری به حساب کاربری انها بازگردانده خواهد شد.

تبصره 1-8: چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات در موعد تعیین شده خودداری کنند و یا کالا و خدمات ارائه شده با اطلاعات ذکر شده در شرايط و شرح مختصر پیشنهاد مطابقت نداشته باشد، مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است و  وجه مربوطه ظرف مدت حداکثر 72 ساعت به حساب کاربری خریدار واریز می‌شود.

تبصره 2-8: چنانچه کاربر عضو قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به سایت ، ظرف مدت حداکثر 72 ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های کلیک آف تا زمانی که وجوه در نزد کلیک آف باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.

تبصره 3-8: با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربر باید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌ صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده شرکت کلیک آف نیست.

تبصره 4-8: در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کد خرید کالا و خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، سایت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 5-8: در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمات، سیاست کلیک آف منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی باشد، که بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.» همچنین در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های کلیک آف، شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شود.

تبصره 6-8: پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

ماده 9 : علامت تجاری کلیک آف متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.

ماده 10 : تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود

ماده 11 : مسئولیت حفظ و نگهداری از کدهای تخفیف خریداری شده از سایت به عهده کاربران است و درصورتیکه به علت سهل انگاری کاربر، کد مربوطه مفقود شده و یا به دست دیگران برسد سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

ماده 12 : فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

ماده 13 : شرايط گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای ارائه شده در بخش "توضیحات کالا" مشخص گردیده است. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.

ماده 14 : اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین سایت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیازندارد.

ماده 15 : به منظور تعمیرات دوره‌ای با اطلاع قبلی این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.

ماده 16 : شرکت اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.

ب- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.

ج- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

د- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده.

ه- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد مورد نظر برسد.

ماده 17 : سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده 18 : چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

ماده 19 :  سایت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.

ماده 20 : کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر ) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود.

ماده 21 : کلیه پرداخت ها از طریق درگاه های پرداخت بانکی کشور صورت میگیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت کلیک آف نخواهد بود.

ماده 22 : عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط فوق می باشد.

 

با کلیک آف ارزانتر کلیک کنید

کلیک آف بزودی در شهر های مختلف کشور همراه شما خواهد بود.