آرایشی بهداشتی تفریحی ورزشی خدمات مسافرتی رستوران قست فود فرهنگی آموزشی کالا و غیره sale

 

 سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در کلیک آف

کلیک آف تاکید بسیاری بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت خود را دارد. در این صفحه توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده و نحوه استفاده از این اطلاعات ارائه می گردد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران کلیک آف را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.. سیاست اصلی کلیک آف بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه  تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی کاربران است. تیم کلیک آف در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود مدنظر قرار داده است:

  • پس از ثبت نام در سایت کلیک آف ، اطلاعات شخصی شما جمع آوری می گردد و ممکن است این اطلاعات را به منظور ارائه خدماتی بهتر به کاربران ، از جمله شخصی سازی پیشنهادات کلیک آف ، با یکدیگر ترکیب کنیم. هدف اصلی کلیک آف ارائه خدمات منحصر به فردی است که  بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت کلیک آف‌های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار کلیک آف قابل شناسایی باشد. همچنین کلیک آف در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است کلیک آف از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.
  • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر دهید . این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در هنگام ثبت نام در سایت کلیک آف وارد کرده اید. حساب کاربری شما ، توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت  کلیک آف امکانپذیر است.
  • کلیک آف  با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
  • کلیک آف دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های کلیک آف نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.کلیه اطلاعات مربوط به سیستم کلیک آف در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم کلیک آف را داده باشیم.
  • وب سایت کلیک آف از کوکی ها و سایر فناوری های وب استفاده کرده و تجربه آنلاین شما و دانش شما درباره نحوه ارائه استفاده از این سرویس ها را به منظور بهبود کیفیت خدمات ، ارتقا می بخشد. شما می توانید از ارائه برخی اطلاعات شخصی به ما خودداری كرده یا كوكی ها را در مرورگر رد كنید، هرچند كه در نتیجه ممكن است برخی از ویژگی ها یا خدمات ما بدرستی عمل نكنند.
  • پس از بازدید از سایت یا استفاده از برخی خدمات ، سرور های کلیک آف بطور خودکار اطلاعاتی از جمله آدرس اینترنتی ، آدرس آی پی ، نوع مرورگر و زبان ، تاریخ و ساعت درخواست شما را ثبت می نماید
  • ممكن است از اطلاعات شخصی به منظور ارائه خدماتی كه درخواست كرده اید، از جمله خدماتی كه محتوای شخصی سازی شده و تبلیغاتی دارند، همچنین جهت ویرایش، تحقیق و بررسی به منظور اجرا و بهبود فن آوری ها و خدمات کلیک آف استفاده شود.
  • کلیک آف  نهایت تلاش خود را می كند تا در صورت امكان و بنا به درخواست شما برای دسترسی به اطلاعات شخصی خود، این امكان را برایتان فراهم می آورد تا در صورت اشتباه بودن اطلاعات آنها را تصحیح كرده یا حذف نمایید.
  • در هنگام عضویت در کلیک آف آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای کلیک آف بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و کلیک آف‌های روزانه و سایر ایمیل‌های کلیک آف برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از کلیک آف‌های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، کلیک آف برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند
  • کاربران کلیک آف  در هر زمانی قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی سایت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن ایمیلی از طرف کلیک آف به آنان ارسال نخواهد شد .

 

 

با کلیک آف ارزانتر کلیک کنید

کلیک آف بزودی در شهر های مختلف کشور همراه شما خواهد بود.