آرایشی بهداشتی تفریحی ورزشی خدمات مسافرتی رستوران قست فود فرهنگی آموزشی کالا و غیره sale

 

بدون شک هر کسب و کاری نیازمند مشتریان جدید برای خرید محصولات و خدمات خود می‌باشد و همواره در صدد یافتن روشهایی برای صرف هزینه کمتر جهت تبلیغات خود است. از طرف دیگر، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را در اینترنت می‌گذرانند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. با توجه به این نکته، استفاده از روش‌های جدید ،  جایگزین مناسبی برای روش های سنتی می باشد .

کلیک آف ، یک سایت تجارت الکترونیک است که با استفاده از روشهای نوین بازاریابی اقدام به جذب مشتریان جدید و تضمین‌شده برای کسب‌و‌کار شما می‌کند. شما در این روش برای معرفی کسب‌ وکار خود نه تنها هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه درآمدی نیز از همکاری با کلیک آف و حضور مشتریان جدید کسب می‌کنید. نحوه کار کلیک آف بسیار ساده می باشد. در این روش پس از توافق اولیه، کارشناسان ما با کمک شما قرارداد پیشنهادی را آماده نموده و برای مدت معینی روی سایت کلیک آف قرار می‌گیرد و همزمان به هزاران مشترک کلیک آف ارسال می‌شود. آن‌چه این کالا یا خدمات را متمایز می‌کند، تخفیف قابل ملاحظه‌ای است که خریداران از آن بهره‌ می‌برند. مشترکین کلیک آف با مشاهده پیشنهاد شما، آن را خریداری کرده و در بازه زمانی تعیین‌شده جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه به­یاد ماندنی خریداران کلیک آف از خدمات مطلوب شما، آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌و‌کارتان را رونق می‌بخشد.

 

هزینه تبلیغات در سایت کلیک آف چقدر است؟

کلیک آف برای تبلیغ کسب و کار شما هیچ هزینه ای را از شما دریافت  نمی کند . شما خدمات را ارایه می دهید و ما کار شما را به مشتریان معرفی می کنیم .

 

چرا باید درصد تخفیف زیادی بدهم؟

زیرا تعداد بیشتری از مشتریان به کالا یا خدمات  شما علاقمند خواهند شد و در آینده  مشتریان  ثابت شما می شوند. هزینه تبلیغات شما تخفیفی است که در زمانی محدود و به تعدادی محدود از مشتریان جهت معرفی  کالا یا خدمات خود می دهید ونمایش سرویس و خدمات شما در یکی از پربیننده ترین سایت های ایران است و تمامی کاربران اینترنت خدمات شما را خواهند دید و شما را خواهند شناخت!

 

برای شروع  چه اقدامی انجام دهم؟

ابتدا پیشنهاد همکاری خود را از طریق تکمیل فرم " همکاری با ما " به اطلاع ما برسانید، سپس در جلسه ای که با همکاران خواهید داشت جزییات قرارداد را بررسی کنید و الباقی کار را به ما بسپارید.

 

چگونه خرید انجام می شود؟

مشتریان خرید را از سایت ما انجام می دهند و کد خرید  را دریافت می کنند و سپس پرینت این کد را جهت استفاده از کالا یا خدمات به شما تحویل می دهند.

 

بدنبال کسب اطلاعات تکمیلی می باشم !

به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیلی فرستاده و مشخصات تماس خود را بدهید. ما با شما تماس گرفته وپاسخگوی شما خواهیم بود.

 

با کلیک آف ارزانتر کلیک کنید

کلیک آف بزودی در شهر های مختلف کشور همراه شما خواهد بود.