آرایشی بهداشتی تفریحی ورزشی خدمات مسافرتی رستوران قست فود فرهنگی آموزشی کالا و غیره sale

 

برای اولین بار در ایران ، سیستم امتیازدهی در سایت تخفیفی کلیک آف راه اندازی شد و هدف این سیستم ایجاد جذابیت بیشتر در هنگام خرید یا معرفی کلیک آف می باشد.

 

به اشتراک گذاری کلیک آف و بازاریابی:

مهمترین روش کسب امتیاز در کلیک آف به اشتراک گذاشتن لحظات شیرین با دوستان و ارسال لینک آفرهای جذاب ما برای آنها می باشد. در صورت کلیک آفی شدن آنها و خرید پیشنهاد ارسالی شما، مقدار 200 امتیاز به مجموع امتیازات شما افزوده خواهد شد. لینک منحصر بفرد بازاریابی هر کوپن کلیک آف در صفحه مربوط به آن به شکل زیر در دسترس می باشد. 

 

دیگر روش های کسب امتیاز:

1- هر 1 امتیاز در سایت کلیک آف معادل 1 تومان می باشد که می توانید از امتیاز های جمع آوری شده در خریدهای خود استفاده کنید.

2- شما با عضویت در سایت کلیک آف 100 امتیاز به عنوان هدیه ثبت نام دریافت می نمایید.

3- پس از هر سفارش در سایت کلیک آف معادل 1% از مبلغ پرداختی به عنوان پاداش خرید به امتیازات شما افزوده می شود. به عنوان مثال اگر مبلغ پرداختی شما پس از کسر تخفیف برای خرید های انجام شده 79500 تومان باشد امتیاز آن برای شما 795 خواهد بود که می توانید در سفارشات بعدی به عنوان 795 تومان تخفیف از آن استفاده نمایید.

4- کلیک آف در مناسبت ها و اعیاد مختلف هدایای امتیازی برای شما درنظر گرفته است. همچنین هدایای امتیازی ویژه برای مشتریانی که بیشترین امتیاز را در دوره های کلیک آفی مختلف کسب نمایند درنظر گرفته شده است.

5- در صورت لغو شدن آفر به هر دلیل معادل مبلغ پرداخت شده توسط شما به صورت امتیاز به حساب کاربری شما واریز می گردد و می توانید از آن در سفارشات بعدی استفاده نمایید. امتیاز حاصل از برگشت سفارش در صورت درخواست شما حداکثر ظرف 3 روز کاری به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

 

نحوه استفاده از امتیازات:

  • شما می توانید جزئیات امتیازات کسب شده خود را در صفحه "امتیازات من" مشاهده نمایید.
  • امتیازات کسب شده توسط شما تاریخ انقضاء نداشته و قابل استفاده در کلیه سفارشات شما در آینده می باشد.
  • همانطور که در بالا نیز اشاره شد، هر 1 امتیاز معادل 1 تومان می باشد که می توانید از آن در پرداخت سفارشات بعدی استفاده نمایید.
  • جهت پرداخت با امتیاز خود، در صفحه "سبد خرید" مطابق شکل زیر می توانید از میزان دلخواه امتیازی که دارید استفاده نمایید.

 

با کلیک آف ارزانتر کلیک کنید 

 

کلیک آف بزودی در شهر های مختلف کشور همراه شما خواهد بود.